Hemşire Temini Yoğun Bakım Hemşiresi Ankara

Sektörde 5. Yıl Referans Profesyonel Tecrübe

Firmamız kadrosunda uzman evde veya hastanede çalışabilecek hemşireler bulunmaktadır. Ankara da Hemşire Temini için Bizi Arayın. Hemşirelerimiz hastanede ve evde ihtiyaca göre 12 ve 24 saatlik dönemlerde bakım hizmet vermektedir. Hasta ihtiyaçları, bakım gereksinimleri saptanarak yapılan planlama ve doktorunuzun talimatı doğrultusunda tıbbi bakım sağlanmaktadır.

* İğne vurulması
*Tansiyon Ölçülmesi
*Serum uygulama ve takibi
*Üriner sonda uygulama,
*Nazogastrik sonda uygulama
*İlaç takibi
*Pansuman ve yara bakımı
*Kateter uygulaması ve bakımı
*Fizik tedavi – Masaj desteği
*Stoma bakımı (trakeostomi, kolostomi, gastrostomi vb)
*Kan şekeri ve kolesterol ölçümü
*Trakeostomi değişimi ve bakımı,
*Port Kateter bakımı ve değiştirilmesi

Detaylı Bilgi için Bizi Arayın

Alanında eğitim almış bir uzman hemşire hasta için onu enfeksiyonlardan ve muhtemel kazalardan koruyacak bir ortam hazırlar. Bu ortamın aydınlık, ferah ve temiz bir şekilde dizayn edilmesi konusunda görüş bildirir ve yardımcı olur. Hareket edebilen bir hasta söz konusuysa onun süreci sıkılmadan, bunalmadan, karamsarlığa düşmeden geçirmesini sağlayacak uğraşlar bulur.

Danışmanlık firmamızın özel bakım hemşiresi kadrosunda işinin ehli, deneyimli, hemşirelik konusunda değişik branşlarda eğitim almış, hemşirelik diplomasına sahip kişiler bulunmaktadır. Beslenmeye, yeterince sıvı almaya, ilaçlarını düzenli olarak kullanmaya olduğu kadar psikolojik desteğe ve yakınlığa da ihtiyaç duyan bir hasta donanımlı ve tecrübeli bir hemşirede aradıklarını fazlasıyla bulacaktır. Yatağa bağımlı hasta pozisyonundaki kişilerin bakımı özel bir sabır ve özen gerektirir ki özel bakım hemşireleri bu konuda da gereken donanıma sahip insanlardır.

5
78
48
847

Bizi Arayın !

Hasta Bakıcı | Çocuk Bakıcı | Temizlikçi İhtiyaçlarınız için veya Çalışmak İstiyorsanız Bize Ulaşın!